Djsina Download | بزرگترين مرجع دانلود


آشنایی با خطرناک ترین بیماری های آمیزشی

 • دسته بندی:<-CategoryName->

انواع امراض جنسی ناشی از روابط محافظت نشده در این بخش مورد بررسی قرار خواهند گرفت. روابط جنسی می توانند باعث ایجاد بیماری های آمیزشی خطرناکی شوند که سلامتی شما را در معرض خطر قرار میدهند. از جمله این عارضه ها می توانیم به ایدز، تبخال و زگیل تناسلی ،مولوسکوم کوتاژیوزوم و انواع امراض عفونی جنسی اشاره کنیم.

 

دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: یک شنبه 30 مهر 1396برچسب: آشنایی با خطرناک ترین بیماری های آمیزشی,
 • اصول ازدواج موفق: نبایدهایی که در ارتباط با مردها باید رعایت کنید

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  ازدواج موفق: نبایدهایی که در مورد مردان باید رعایت کنید


  بخش عمده ای از شادی یک زن در زندگی در ارتباط مستقیم با درک درست زن از شوهرش و متعهد کردن او به زندگی می باشد. در واقع زن و شوهر باید در مسیر درک متقابل گام بردارند.همانطور که به طور طبیعی هیچ گاه یک مرد به خوبی یک زن را درک نمی کند یک زن نیز نمی تواند به خوبی یک مرد را درک کند. ولی این درک متقابل با افزایش سطح آگاهی، تمرین و از خود گذشتگی قابل دستیابی می باشد...

  دانلود + ادامه مطلب

  نکات لازم در شب زفاف و آموزش شب زفاف

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب را تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

   

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: یک شنبه 27 بهمن 1392برچسب:نکات لازم در شب زفاف و آموزش شب زفاف,
 • آموزش جنسی عروس وداماد قبل از شب زفافHymen

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  آموزش جنسی عروس وداماد قبل از شب زفافHymen


   

   

  پرده بکارت سالم 

  پرده بکارت پاره شده

  دکتر رحمت سخنی از مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه

   Hymen یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
  در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.

   بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه اینطور نیست. پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.
   انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:
  حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.

  ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

  دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد
  غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.

  بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.
  پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای که تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نا منظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند، در صورتیکه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دکتر مراجعه کرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

  چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

  گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان ، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد ، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.
   بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.
   از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.
  نکات مهم در مورد پرده بکارت:
  رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
  عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.
   زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.
   در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.
  گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.
  نکته : ورزشهایی مانند سوارکاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط کرده و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود.
  اهمیت پرده بکارت
  در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد که دختر به هنگام ازدواج باکره بوده و پرده بکارت داشته باشد. در این جوامع، پرده بدین معنی ست که وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند که، پرده بکارت نشانه ضیعفی برای بکارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپکس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیر جنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.
  اما سوال اینجاست که حتی با وجود پرده بکارت چه کسی می تواند تعیین کند که آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باکره بودن فرد باشد در صورتیکه این نظریه توسط اطلاعات پزشکی رد شده زیرا همانطور که گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بکارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.
  علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بکارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بکارت برای تظاهر به باکره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند . به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بکارت، همیشه نمی تواند مدرک معتبری برای تعیین باکرگی شخص باشد.

  http://www.rs272.com/

  http://rs1362.blogdoon.com/

  http://rs272.persianblog.ir/

  http://www.sahand272.blogfa.com/

  http://www.rs272.parsiblog.com/

  WEST AZERBAIJAN  URMIA--Dr.RAHMAT SOKHANI

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب:آموزش جنسی عروس وداماد قبل از شب زفافHymen ,
 • چگونه مدت زمان رابطه ي جنسي را افزايش دهيم:

  • دسته بندی:<-CategoryName->  پاسخ اول و آخر به پرسش اخیر چیزی جز این نیست: فرد باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن از انزال زودرس جلوگیری بعمل آورده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به رابطه ی خود ادامه دهد!

  اما چگونه؟ در این مقاله قصد داریم تا برترین و بی نظیرترین تکنیک های موجود در خصوص نحوه ی بالابردن مدت زمان ارتباط جنسی را به شما آموزش دهیم:

  از استمناء به عنوان عاملی برای کنترل فردی بهره جویید. خودتان را تا مرز انزال تحریک کنید، در همان لحظه همه چیز را متوقف کرده، از اراده خود استفاده کنید و اجازه ندهید که انزال صورت پذیرد! شما می بایست این کار را در نهایت توجه و با بگارگیری کل اراده و تمرکز شخصی خود انجام دهید. پروسه ی مذکور را چندین مرتبه تکرار کنید. به کمک این تکنیک می توانید از "آستانه ی غیر قابل کنترل انزال" خود مطلع شوید. زمانیکه از لحظه ی دقیق این امر اطلاع پیدا می کنید، به راحتی در هنگام برقراری رابطه جنسی می توانید تشخیص دهید که چه وقت در حال رسیدن به این نقطه هستید؛ پیرو این مهم به راحتی می توانید در لحظه ی مورد نظر از تحریک بیشتر خود دست بکشید تا انزال صورت نگرفته و مدت زمان بیشتری به ارتباط ادامه دهید. برای به تعویق انداختن خروج مایع منی در این زمان، فرد باید برای چند لحظه بدون حرکت باقی بماند تا حس انزال به طور کلی برطرف گردد، پس از سپری شدن این بازه ی زمانی، وی مجاز می شود تا روند نرمال ارتباط را از سرگیرد. به منظور کسب آگاهی بیشتر پیرامون کلیه ی متدهای به تعویق انداختن انزال، به خواندن ادامه دهید.

  از فنون و ترفندهایی که به واسطه ی آنها می توان انزال را به تعویق انداخت، اطلاع دارید؟

  درست لحظه ای که حس انزال به شما دست می دهد، باید آلت خود را از واژن خارج نموده و برای چند لحظه فشار جنسی موجود بر روی خودتان را کاهش دهید. این امر سبب می شود تا برانگیختگی شما قدری افت پیدا کند و راحت تر بتوانید به ادامه ارتباط عاشقانه ی خود بپردازید. شاید در نگاه اول کار ساده ای به نظر برسد، اما به شما اطمینان می دهیم که به نوبه ی خود یکی از موثرترین شیوه هایی است که به وسیله ی آن می توانید مدت زمان بیشتری را در تختخواب باقی بمانید.

  یکی دیگر از روش های حیرت انگیز، خارج کردن آلت از واژن و فشردن پرینه است. پرینه (یا میان دو راه) به حدفاصل میان بیضه و مقعد اطلاق می شود. در این قسمت یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت خود به آن فشار وارد کنید، می توانید از انزال جلوگیری بعمل آورید. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توانید به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق بیندازید.

  ما تکنیک "فشردن" را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چراکه چندان خوشایند نبوده، همراه با درد است و اثر بخشی آن در حد مطلوب نمی باشد. اگر به آن اندازه به آلت تناسلی خود فشار وارد کنید که حس انزال برطرف گردد، مسلماً باید این فشار زیاد باشد و بیشتر جنبه ی نوعی تجاوز بیرحمانه به خود می گیرد.

  شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود. حال به تشریح ادامه ی گزینه های موثر خودمان می پردازیم:

  از شدت برانگیختگی فردی در کل مدت سکس آگاه باشید.

  البته منظور ما این نیست که آنقدر ذهن خودتان را درگیر این مسئله کنید که به طور کلی دچار وسواس فکری شوید. اگر بیش از اندازه به این موضوع اهمیت بدهید، مزیت لذت بردن از ارتباط جنسی را از دست خواهید داد؛ اما گاهگاه می توانید به میزان نعوذ و انگیختگی خود توجه کنید. با یک تمرین ساده می توایند کنترل بیشتری بر روی رفتارهای جنسی خود بدست آورید. به این منظور می توانید میزان تحریک فردی خود را به عنوان مثال در یک بازه ی 1 تا 10 تعریف کنید. به این ترتیب که عدد 1 نشانگر پایین ترین میزان برانگیختگی و عدد 10 بیانگر مرحله ی انزال باشد. پیرو این شماره گذاری شما همیشه باید میزان تحریک فردی خود را روی عددی نگه دارید که پایین تر از مرحله ی غیر قابل کنترل باشد. با بکار بستن این تکنیک ساده هیچ گاه در حین رابطه دچار انزال اجباری نخواهید شد.

  تقویت ماهیچه های کجل

  شاید تا کنون در موارد بسیاری مشاهده کرده باشید که تمرین های مختلفی که برای ماهیچه های کجل وجود دارد سبب می شود که شما مدت زمان بیشتری در بستر دوام بیاورید. متاسفانه این امر حقیقت ندارد. کنترل ماهیچه های کجل هیچ اثری بر روی کنترل خروج منی ندارند. تقریباً غیر ممکن است که بتوانید به طور ارادی برروی ماهیچه های پوبوکسیک (عضله ی عانه ای دنبالچه) خود کنترل داشته و به هنگام انگیختگی اجازه ندهید که منی از آن خارج شود. حتی تلاش برای انجان دادن یک چنین کاری هم کل ارتباط جنسی را خراب میکند. مطمئن باشید افرادی که این گزینه را به منظور دوام آوردن بیشتر در رختخواب و یا تعویق انزال پیشنهاد می کنند، خودشان هم تا کنون آنرا امتحان نکرده اند.

  به جای فرو کردن آلت در واژن آنرا به سمت کلیتروس بفشارید

  برای تحریک کردن هر چه بیشتر شریک جنسی می توانید سر آلت تناسلی را به سمت کلیتروس فشار دهید. این مورد خانم را به شدت تحریک می کند. از جمله مزایای دیگر آن این است که چون شما آلت خود را به داخل واژن فرو نمی کنید، بنابراین می توانید مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. اجازه دهید که خانم ضربه های آرامی را با استفاده از قضیب بر روی آلت تناسلی خود وارد کند. بسیاری از خانم ها از این کار به عنوان یک پیش نوازی تحریک کننده استقبال خواهند کرد. زمانیکه دخول صورت گرفت به جای اینکه به سرعت آلت تناسلی خود را داخل و خارج نمایید، بهتر است اجازه دهید که چند لحظه به همان وضعیت باقی بماند. حساس ترین قسمت آلت تناسلی خانم ها در همان بخش های ابتدایی واژن قرار دارد و اگر شما جزء افرادی هستید که به فروکردن های کوتاه بیشتر از عمیق گرایش دارید، با این کار هم می توانید لذت بیشتری ببرید و هم مدت زمان ارتباط جنسی را افزایش دهید.

  اول خانم ارگاسم شود- بهترین راه؛ آنوقت دیگر مهم نیست که شما چه مدت می توانید دوام بیاورید

   

  یکی از راههای جلوگیری از انزال زودرس این است که به خودتان بگویید که ابتدا باید شریک جنسی ام را به ارگاسم برسانم. از آنجایی که خانم ها انرژی جنسی شان مانند آقایون پس از تجریه اولین ارگاسم به سرعت افت پیدا نمی کند، پس از اینکه برای مرتبه ی نخست به رضایت رسیدند، باز هم می توانند نسبت به ادامه ارتباط جنسی از خود تمایل نشان دهند. با به کار گرفتن این تکنیک علاوه بر بالا بردن مدت زمان ارتباط، یک مرد عاشق پیشه ی بهتر هم جلوه خواهید کرد!

  مجدداً ارگاسم شوید

   

  اگر دفعه اول انزال صورت بگیرد، مطمئناً مدت زمان رسیدن به انزال دوم طولانی تر خواهد شد. فقط به جای اینکه پس از اولین مرتبه، یکدفعه به خواب بروید باید خودتان را بیدار نگه داشته و مرحله دوم را پس از گذشت مدت کوتاهی شروع کنید. زمانی که برای بار اول ارگاسم می شوید به بوسیدن و نوازش کردن ادامه دهید تا هم شما و هم همسرتان دوباره به اندازه کافی تحریک شده و آمادگی انجام رابطه جنسی مجدد را پیدا کنید.

  اجازه دهید خام از وضعیت بالا بودن سود برده و شما هم مدت زمان بیشتری سکس کنید

   

  زمانیکه شما رو قرار میگیرید و لگن شریک جنسی به سمت بالا متمایل می گردد، فشار زیادی به آلت وارده شده  و انزال تسریع می یابد.

  در عوض زمانیکه خانم رو قرار می گیرد نه تنها بیشترین لذت را می برد  و از هر زوایه که بخواهد حرکات ریتمیک را انجام می دهد بلکه آلت مرد هم فشار کمتری را متحمل می شود. این امر در مورد حالت پهلو به پهلو نیز صدق می کند. بدیهی است که این شیوه کمک بزرگی به دوام بیشتر شما در حین رابطه جنسی قلمداد می شود.

  به طور کلی بر روی لذت بردن تمرکز کنید نه اینکه چقدر بیشتر می توانید ادامه دهید!

   

  زمانیکه دائماً به ارگاسم فکر کنید، بی شک زمان فرارسیدن آن را جلو می اندازید. در عوض سعی کنید به احساسی که در کل بدنتان بوجود می آید فکر کنید. ذهن خود را به سمت لذت فیزیکی، بو و یا منظره ی شریکتان و یا هرچیز دیگری که حس خوبی به شما القا می کند، منحرف کنید. فقط به این امر که هر لحظه امکان دارد انزال شوید فکر نکنید.

   

  حالت های مختلف را امتحان کنید- برخی از حالت ها هستند که می توانند به شما در تعویق انزال کمک کنند

   

  در همه حال باید توجه داشته باشید که صرف مدت زمان بیشتر تنها با اتکا به پیدا کردن راههای جدید لذت بردن و یا تغییر حالت های مختلف میسر نخواهد شد. بلکه همه چیز بر می گردد به نگرش و طرز تفکر شما در طول زمان سکس. اگر به این مطلب که می توانید از انزال زودرس خود جلوگیری نمایید خوش بین باشید، آنوقت کنترل بیشتری بر روی آن پیدا خواهید کرد.

  سعی کنید مدت زمان پیش نوازی را بالا ببرید. هر چقدر پیش نوازی بیشتر به طول انجامد و ارتباط جنسی روند آرام تری را از آغاز تا اوج در بر داشته باشد، لذت قسمت پایانی نیز دو چندان خواهد شد.

  زمانیکه در تخت خواب با شور و اشتیاق برخورد میکنید و وقتی مدت زمان ارتباط جنسی را به وسیله پیش نوازی افزایش می دهید، می توانید از منفعت ایجاد صمیمیت بیشتر نیز بهرمند شوید. آرام و راحت باشید و توجه خود را بر روی کاری که با هم در حال انجام دادن آن هستید معطوف کنید و فقط به سکس فکر نکنید. هر چقدر از نظر عصبی فشار بیشتری بر روی خود وارد کنید، استرس و هیجان بیشتری به شما دست می دهد و این امر سبب می شود که انزال سریع تر از زمان معین انجام پذیرد.

  با تمرین و تکرار سعی کنید آستانه انزال را در خودتان معین کنید و سپس تلاش کنید تا بر روی کنترل آن اجحاف کامل پیدا کنید تا بواسطه ی آن قادر شوید مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید. سعی کنید زمانیکه به آستانه انزال نزدیک می شوید کاری کنید تا برانگیختگی کمتر شود. همیشه خودتان را پایین تر از حدی نگه دارید که انزال اجباری صورت پذیرد. هرگاه که احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، حرکت دادن بدن را متوقف کنید، چند ثانیه به خود فرصت بدهید تا آرام شوید و زمانیکه تحریک اندکی کمتر شد، مجدداً به کار خود ادامه دهید.

  اما حالا می پردازیم به حالت هایی که به شما کمک می کنند تا مدت زمان بیشتری در تخت دوام بیاورید.

  ابتدا حالت کلاسیک مرد بالا، بدن به بدن، در جهت درازکش به صورت افقی را بررسی می کنیم. به آرامی آلت را فرو کنید. با فشارهای کوتاه شروع کنید تا مطمئن شوید برای چه مدت زمانی می توانید در این وضعیت دوام بیاورید. زمانیکه خانم پاهای خود را بالا می برد و فشارهای شما عمیق تر می شود، میزان برانگیختگی آلت چندین برابر افزایش پیدا کرده و تحریک به حداکثر میزان خود می رسد. در این حالت احتمال انزال زیاد می شود.

  البته هر موقع که بخواهید می توانید آلت را از واژن خارج نموده و کمی صبر کنید تا از آستانه انزال دور شوید. این کار به شما در دوام آوردن بیشتر کمک می کند؛ اما برخی از آقایون هم هستند که ادعا می کنند این تکنیک هیچ کمکی به آنها نمی کند. مانند سایر مسائل موجود در زندگی، صحت این تکنیک نیز تحت فرایند آزمون و خطا روشن می گردد و امتحان آن ضرری دربر نخواهد داشت.

  یکی دیگر از موقعیت های جنسی که می تواند به شما کمک کند که دیرتر انزال شوید این است که بنشینید و خانم روی شما باشد. او سرعت حرکات را کنترل می کند، بنابراین می توانید از او بخواهید که بسته به طاقت و تحمل شما این کار را آرامتر و یا تندتر انجام دهد!

  از جمله مزایایی که این موقعیت دربردارد این است که می توانید سینه های او را به راحتی ببوسید ونوازش کنید و او هم می تواند به راحتی شما را نوازش کند. فوق العاده است!

  یکی دیگر از موقعیت های کلاسیک که می تواند به شما کمک کند تا مدت زمان بیشتری در حالت نعوذ باقی بمانید، همان شیوه ای است که به اصطلاح جنس مونث سوار بر مذکر است. برای اجرای این تکنیک آقا طاق باز بر روی تخت دراز می کشد و خانم در حالتیکه صورتش به طرف همسرش می باشد، خود را بر روی آلت وی رها می کند. خانم می تواند میزان فرو رفتن ها را کنترل کند و سرعت و ریتم آنرا به دلخواه تغییر دهد. موقعیت مذکور یک حالت کاملاً راحت و ایده آل برای آقایون می باشد چراکه در آن فشار کمتری به آلت وارد می شود. معمولاً یکی از بهترین انتخاب ها برای زمانیکه تصور می کنید می بایست مدت زمان بیشتری را برای رابطه ی جنسی خود قائل شوید، همین مورد است.

  به خاطر داشته باشید که هرچقدر حالت هر دو طرف در این موقعیت افقی تر باشد و به طور کامل دراز کشیده باشند، فرو رفتن از حالت بالا - پایین در آمده و به سمت عقب - جلو پیش می رود که این امر هم به نوبه ی خود در به تعویق انداختن انزال نقش مهمی را ایفا می کند.

  سکس پهلو به پهلو نیز یکی دیگر از راههای است که می توانید به کمک آن مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. از این حالت هم می توانید در دو موقعیت مختلف: 1-زمانیکه او صورتش به سمت شماست و یا 2- هنگامیکه پشتش را به شما کرده است، لذت ببرید. در هر دو حالت فشار کمتری به آلت وارد می شود.

  به هر حال نکته ای که در همه ی حالت ها باید همواره در ذهن داشته باشید این است که عجله نکنید. هر چقدر بخواهید کارها را سریع تر انجام دهید و بیشتر عجله کنید، انزال هم سریع تر صورت می پذیرد. باید همه چیز را آرام کنید، خودتان را کاملاً ریلکس نگه دارید و حرکات ریتمیک را به آرامی، بدون عجله و شتابزدگی و بصورت نرم و یکنواخت انجام دهید. اگر توانایی انجام یک چنین کاری را پیدا کنید، آنوقت همسرتان از کنترلی که شما بر روی انزال و ارگاسم خود دارید لذت خواهد برد.

  سایر روش های "درمانی" برای انزال زودرس

  انواع مختلفی از قرص ها، شربت ها، اسپری ها، و سایر داروهای جنسی وجود دارند که امید انزال دیررس را به شما نوید می دهند، ولی در کمال ناراحتی باید گفت که هیچ یک از آنها موثر نیستند. حتی در برخی موارد مشاهده شده است که بخشی از این داروها موجب می شوند که آلت آنقدر بی حس شود که فرد بطور کلی در طول رابطه ی جنسی هیچ چیزی احساس نمی کند و بالطبع لذتی هم نمی برد.

  با بکارگیری فنون فوق الذکر و سایر تکنیک هایی که در ذیل به آنها اشاره خواهیم کرد، یقین داشته باشید که هم قدرت بیشتری در خود احساس می کنید و هم می توانید کنترل شخصی خود را ارتقا داده و مدت زمان بیشتری در تخت دوام بیاورید.

  باید بدانید که چه موقع می بایست از حرکات ریتمیک دست بکشید

  وقتی متوجه شدید که در حال نزدیک شدن به آستانه انزال هستید و احساس کردید که اگر بیش از آن ادامه دهید این امکان وجود دارد که کنترل امور از دستتان خارج شود، باید انجام حرکات ریتمیک را متوقف سازید. اگر می بینید که تنها متوقف نمودن حرکات به شما کمک نمی کند، می توانید آلت را به طور کامل از واژن خارج نمایید.

  تنفس خود را کنترل کنید – نفس عمیق بکشید

  این امر میزان برانگیختگی شما را کاهش داده و هیجان را کنترل شده می کند و مجدداً کنترل امور را به دست شما می سپارد.

  از کاندوم استفاده کنید

  ممکن است با یک بار امتحان به این نتیجه برسید که می توانید با استفاده از آن مدت زمان سکس را افزایش دهید. البته این امر در مورد همه ی مردها صدق نمی کند. ضمناً به طور حتم از کاندوم های معمولی استفاده کنید نه کاندوم هایی که آغشته به لوسیون های بی حس کننده هستند.

  به تحریک کردن شریکتان فکر کنید نه خودتان

  شما هر چقدر بیشتر به شریکتان لذت بدهید، خودتان هم بیشتر لذت خواهید برد و هر چقدر او را بیشتر تحریک کنید خودتان هم بیشتر تحریک می شوید. بنابراین زمانیکه احساس می کنید کنترل اوضاع قدری برایتان دشوار می شود، از فرو کردن آلت خودداری نموده، آن را بیرون بکشید و با استفاده از دست و یا دهان خود همسرتان را تحریک بیشتری کرده و او را به ارگاسم برسانید. پس از اینکار استرس فکری شما کاهش پیدا کرده و مجدداً می توانید روی زین بنشنید و به سوی افتخار و جلال و شکوه پیش بروید.

  نحوه انجام حرکات ریتمیک را تغییر دهید

  به جای انجام حرکات عقب - جلو از حرکات دوار [با کمک عضلات باسن] استفاده کنید. با این روش تحریک و فشار کمتری بر روی آلت وارد می گردد.

  از موقعیت هایی که در بالا توضیح دادیم کمک بگیرید

  اگر شریک جنسی شما در بالا قرار داشته باشد، فشار وارد بر آلت کمتر شده، میزان برانگیختگی کاهش می یابد و شما کنترل بیشتری بر روی انزال خواهید داشت.

  یک حقه مرموز

  خیلی ساده نوک زبان خود را به سقف دهان (در نقطه ی پشتی دندان های ردیف بالا) بفشارید.

  استمناء کنید

  اگر در حین پیش نوازی زمانیکه دهانتان به قسمت های نرم و گرم او می خورد و یا خانم دهانش به قسمت های حساس شما می خورد، آنقدر هیجان زده می شوید که به هیچ وجه قادر به کنترل خود نیستید، می توانید پیش از شروع رابطه جنسی، استمناء کنید. این امر هم هیجان شما را کاهش می دهد و هم سبب می شود تا بتوانید مدت زمان بیشتری را با همسر خود در تختخواب سپری نمایید.

  متمرکز و قابل کنترل باقی بمانید

  ذهن خود را بر روی کنترل امور متمرکز نمایید. به خودتان اجازه ندهید کارهایی را که در آنها شک و تردید دارید، انجام دهد. نیمی از جدال برای کنترل انزال زودرس بکارگیری صحیح یک الگوی فکری سودمند است. باید به خودتان بقبولانید که درست زمانیکه همه چیز به سرعت به جلو پیش می رود، شما می توانید از انزال جلوگیری نمایید......

  پرینه را بفشارید

  یا از همسرتان تقاضا کنید تا این کار را برایتان انجام دهد. زمانیکه احساس کردید در حال نزدیک شدن به مرحله ی انزال هستید، با انگشت محل مورد نظر در پرینه (میان دو راه) را بفشارید. اگر محل دقیق آنرا پیدا کنید به راحتی می توانید از انزال زودرس جلوگیری بعمل آوری

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب: چگونه مدت زمان رابطه ي جنسي را افزايش دهيم:,
 • ورزش کنيد تا لذت ببريد

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  حتی فکر کردن به عمل جنسی می‌تواند احساسات ما را به هيجان آورد؛ عملی که به زوج‌های جوان محدود نمی‌شود و همه‌ی زوج‌ها در هر سنی که باشند می‌توانند از خوشی‌های آن بهره‌مند شوند. ورزش که بخش مهمی از يک زندگی جنسی موفق است، می‌تواند ميل جنسی را تقويت کند، بر لذت عمل جنسی بيافزايد و بهره‌مندی ما را از خوشی‌های آن بيشتر کند. بنابراين، برای ورزش منظم وقت بگذاريد تا لذت ببريد. 

    عمل جنسی مطلوب به سلامت ما کمک می کند

    هر چند برای عمل جنسی مطلوب تعريف‌های گوناگونی وجود دارد، اما شايد بتوان آن را اين گونه تعريف کرد: رفتار صميمانه‌ای که سلامت و خوشی انسان را بهبود می‌بخشد. لذت بردن از يک رابطه‌ی صميمانه باعث آزاد شدن مواد شيميايی خاصی در بدن می‌شود که از ما در برابر بيماری‌ها محافظت می‌کنند. پژوهشگران معتقدند عمل جنسی مطلوب درد مفاصل و ماهيچه‌ها را تسکين می‌دهد و باعث افزايش طول عمر می‌شود.

    با اين همه، ما برای عمل جنسی مطلوب، زمان و انرژی لازم را صرف نمی‌کنيم. بر اساس پژوهش گسترده‌ای که در امريکا انجام شده است، بيش از يک سوم زوج‌های امريکايی به کاهش ميل جنسی دچارند. پس از يک روز کاری پر تنش، فراموش کردن جشن اوج سرخوشی انسان، بسيار ساده است! با وجود اين، راه‌هايی وجود دارد که صرف نظر از سن يا مشغله‌ی کاری، باعث پايداری و قوت اين رابطه‌ی صميمانه می‌شوند و آن را بخش هميشگی برنامه زندگيمان می‌سازد.

    انرژی لازم را برای عمل جنسی مطلوب فراهم سازيد

    فعاليت فيزيکی(ورزش) مطمئن‌ترين راه برای تقويت ميل جنسی و افزايش فعاليت جنسی است. ورزش هوازی مانند داروی قوی باعث افزايش هورمون‌ها، فرونشاندن تنش‌ها، کاهش چربی و جوان شدن بدن، تقويت احساس شادابی، پرتوانی و سر زندگی، تقويت اعتماد به نفس و بهبود سلامتی مطلوب می‌شود. ورزش منظم باعث افزايش جريان خون به آلت جنسی نيز می‌شود و از اين راه مرد و زن را برای عمل جنسی آماده می‌سازد.

    بر پايه‌ی پژوهشی که در کاليفرنيا انجام شد، مردان ميانسال کم تحرکی که سه بار در هفته فقط يک ساعت ورزش می‌کردند، از بهبود عملکرد جنسی، افزايش دفعات عمل جنسی و ارگاسم(اوج تحريک جنسی) و احساس رضايت بيشتری خبر دادند. در مطالعه ديگری مشخص شد زنان ميانسالی که ورزش می‌کردند، نسبت به همسالان کم تحرک خود به دفعات بيشتری(7 بار در ماه) عمل جنسی داشتند و از آن لذت بيشتری می‌بردند.

    چون عمل جنسی به دير پايی نياز دارد، بهبود سلامت قلب و عروق با فعاليت هوازی مانند پياده روی، دويدن، دوچرخه سواری يا شنا کردن(سه بار در هفته دست کم 30 دقيقه) به زوج‌ها کمک می‌کند آن را به دفعات بيشتر و به مدت طولانی‌تری انجام دهند. دراز و نشست يا بنشين و پاشو نيز سودمند است. اين جنبش‌ها باعث تقويت ماهيچه‌های شانه‌ها، سينه، شکم و همه‌ی بخش‌هايی می‌شوند که در عمل جنسی به کار گرفته می‌شوند. قوی نگه داشتن اين ماهيچه ها باعث تقويت بنيه و قدرت جنسی می‌شود، به عمل جنسی تداوم می‌بخشد و آن را لذت بخش‌تر می کند.

    خود را برای عمل جنسی گرم کنيد

    ماهيچه‌های درگير در فعاليت جنسی برخلاف ماهيچه‌های بازوها و پاها طی روز به ندرت فعال هستند. با وجود اين، زوج‌ها با تقويت اين ماهيچه ها می‌توانند از عمل جنسی لذت بيشتری ببرند. ورزش کيگل( Kegel ) ماهيچه‌های مهبل را تقويت می‌کند و از اين راه به زن کمک می‌کند فرمان اين ماهيچه‌ها را به دست گيرد. در نتيجه، مهبل طی عمل جنسی به دور آلت مردانه حلقه می‌زند و زن آسان‌تر به اوج تحريک جنسی می‌رسد. هم‌چنين، مردان با کمک اين ورزش می‌توانند فرمان ماهيچه‌هايی را که برای توقف جريان ادرار استفاده می‌شوند(ماهيچه‌های Pubococcygeal ) به دست گيرند و با منقبض کردن آن‌ها پيش از اوج تحريک جنسی تخليه منی را به تاخير اندازند.

    ورزش کيگل که دکتر آرنولد کيگل آن را برای تقويت ماهيچه‌های لگن پيشنهاد کرده، چنين است: ماهيچه‌هايی را که برای توقف جريان ادرار استفاده می‌شوند، مانند زمانی که جلوی ادرار را می‌گيريد، منقبض کنيد و هر بار دو تا سه ثانيه به حالت منقبض نگه داريد. هر بار که ماهيچه‌ها را منقبض می‌کنيد، نفس عميقی بکشيد و آن‌ها را بين هر انقباض به طور کامل از حالت منقبض درآوريد.

    اين ورزش را در هر زمان و در هر جايی می‌توان انجام داد؛ هنگامی که مشغول خوردن صبحانه‌ايد، مجله می‌خوانيد، تلويزيون نگاه می‌کنيد يا به راديو گوش می‌دهيد. با ده تا بيست بار آغاز کنيد و کم‌کم آن را به دست کم صد تا دويست بار در روز برسانيد. اگر اين ورزش را هر روز انجام دهيد، پس از يک ماه به نتايج مطلوبی دست پيدا می‌کنيد.

    حرکات کششی

    حرکات کششی که در ادامه توضيح داده می‌شوند، به نرم و انعطاف‌پذير شدن ماهيچه‌های درگير در عمل جنسی و تسهيل رسيدن به اوج تحريک جنسی کمک می‌کنند. اين حرکات می‌توانند روی تشک سفت يا کف اتاق خواب انجام شوند. لباس گشاد و راحتی بپوشيد يا لباس نپوشيد. موسيقی مورد علاقه‌ی خود را پخش کنيد. از آن جا که اين حرکات ممکن است ميل جنسی شديدی در شما ايجاد کنند، بهتر است آن‌ها را همراه زوج خود انجام دهيد.

    بالا کشيدن لگن . به پشت بخوابيد و زانوهايتان را خم و اندکی از هم جدا کنيد. پاهايتان روی کف و بازوهايتان کنارتان باشد. نفس عميقی بکشيد، ماهيچه‌های شکم و باسن‌هايتان را منقبض کنيد و تا زمانی که کمرتان صاف است، لگن خود را به بالا بکشيد. مواظب باشيد کمرتان خم نشود. نفس بکشيد و تا ده ثانيه به اين حالت بمانيد. سپس، همين طور که بدنتان را به آرامی به سمت پايين رها می‌کنيد، نفس خود را بيرون دهيد. اين کار را چند بار انجام دهيد.

    کشش پروانه‌ای. به پشت بخوابيد و زانوهايتان را خم کنيد. پاهايتان به هم چسبيده و روی بستر قرار گرفته باشد. سپس، پاهايتان را به داخل بکشيد، طوری که به باسنتان برخورد کند. مچ پايتان را بچرخانيد، طوری که کف پاهايتان به سمت يکديگر باشد و همديگر را لمس کنند. زانوهايتان به دو طرف بستر جهت می‌گيرند. آن‌ها را به پايين(به سطح بستر) نزديک کنيد. شما يا زوجتان می‌توانيد به آرامی روی ران‌هايتان فشار آوريد و آن‌ها را به پايين جا به جا کنيد. وقتی زانوها تا اندازه‌ای که راحت هستيد از هم دور شدند، اين وضعيت را برای شصت ثانيه حفظ کنيد. سپس زانوها را به حالت اول بازگردانيد.

    اين ورزش را به حالت نشسته و پشت به پشت زوجتان نيز می‌توانيد انجام دهيد. تا جايی که امکان دارد به حالت راست بنشينيد و ستون مهره‌های خود را به يکديگر فشار دهيد. شانه‌هايتان را شل کنيد و سرتان را در راستای ستون مهره‌های نگه داريد. پاهايتان را تا جايی که می‌شود به بدنتان نزديک کنيد و آن‌ها را به گونه‌ای بچرخانيد تا کف پاهايتان هم ديگر را لمس کنند و زانوهايتان به سمت خارج قرار گيرد. پاهايتان را در دست بگيريد. نفس عميق بکشيد و آرام آرام زانوهايتان را به پايين ببريد. دقت کنيد زانوهايتان را به پايين نرانيد.(اين ورزش برای بی‌نظمی قاعدگی، مشکلات ادراری و کاهش درد زايمان نيز سودمند است.)

    سلامت جنسی برخاسته از سلامت جسمی است

    ورزش‌های ديگری وجود دارد که نه تنها زندگی جنسی بلکه سلامت جسمی و ذهنی شما را تقويت می‌کنند. در کلاس‌های يوگا فعاليت‌هايی به شما آموزش داده می‌شود که به کشش ناحيه لگن کمک می‌کنند. شنا و ساير ورزش‌هايی که با پا زدن همراه اند نيز سودمند است. خلاصه، ورزش منظم، از هر نوعی که باشد، باعث افزايش توان، بنيه، شور و شوق، لذت و تقويت همه جانبه‌ی زندگی جنسی می‌شود. بنابراين، ورزش کنيد تا لذت ببريد.

    منبع :

    http://health.discovery.com/  

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب:ورزش کنيد تا لذت ببريد,
 • ده را حل طبيعی برای تقويت ميل جنسی

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  سلامت جسمی و روحی نقش مهمی در سلامت جنسی دارد. پس هر عاملی که سلامت جسمی و روحی ما را تقويت کند، سلامت جنسی ما را بهبود می‌بخشد. تغذيه مناسب، ورزش، خواب کافی، عادت‌های خوب و روحيه سالم از جمله اين عامل‌ها هستند. بنابراين، به جای گوش دادن به تبليغات شرکت‌های داروسازی، به نهادينه کردن عادت‌های خوب در خود بيانديشيد. مقاله‌ای را که در ادامه می‌خوانيد، خانم دکتر کاترين هود تنظيم کرده که مدرس افتخاری دانشگاه آکسفورد انگلستان است.

    1. احساس خوبی درباره خود داشته باشيد

    هيج چيز به اندازه‌ی ارزش قائل شدن برای خود، ميل جنسی را در شما تقويت نمی‌کند. وقتی احساس غم می‌کنيد، به خود توجه کنيد و زمانی را فارغ از همه چيز به آرامش مطلق اختصاص دهيد يا به فعاليت‌هايی مشغول شويد که احساس شما را نسبت به خودتان بهتر می‌کنند.

    2. تغذيه مناسبی داشته باشيد

    اگر بدن شما در اثر بهداشت نامناسب ضعيف شود، بی‌گمان بر فعاليت‌های جنسی شما نيز اثر می‌گذارد. پنج تا نه عدد ميوه و سبزی در روز سلامتی شما را تضمين می‌کند. ويتامين‌ها و موادی به نام آنتی‌اکسيدان، که در ميوه‌ها و سبزی ها وجود دارند، باعث می‌شوند جريان مناسبی از خون به اندام‌های جنسی شما برقرار باشد. هم‌چنين، اين مواد به سلامت رگ‌ها، از جمله رگ‌های اندام های جنسی، کمک می‌کنند.

    3. وزن خود را کاهش دهيد

    زيادی وزن نه تنها روی اعتماد به نفس و احساسات جنسی شما اثر می‌گذارد، بلکه خطر مبتلا شدن شما به بيماری‌های رگ‌ها را افزايش می‌دهد و همان گونه که گفتيم، اين بيماری‌ها بر جريان خون به اندام‌ها جنسی اثر منفی دارند.

    4. سيگار کشيدن را کنار بگذاريد

    سيگار کشيدن با تنگ کردن رگ‌های خونی بر جريان خون به اندام‌های جنسی اثر منفی دارد. هم‌چنين، بنيه‌ی شما را ضعيف می‌کند و بيشتر افراد دوست ندارند آدم سيگاری را ببوسند.

    5. ورزش کنيد

    ورزش کردن منظم جريان خون را به اندام‌های جنسی بهبود می‌بخشد. هم‌چنين، ورزش کمک می‌کند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشيد. هر عاملی که به احساس مثبت شما نسبت به خودتان کمک کند، ميل جنسی را تقويت می‌کند.

    6. نوشابه‌های الکلی کمتر مصرف کنيد

    نوشيدن الکل در آغاز باعث آرامش اعصاب می‌شود و با کاهش دادن اضطراب و تنش‌ها روحی باعث می‌شود برای عمل جنسی سر حوصله بياييد. اما آگاه باشيد که الکل باعث افسردگی می‌شود و مصرف بيش از اندازه آن می‌تواند نتيجه‌ی عکس داشته باشد.

    7. به ماساژ دادن بپردازيد

    شيوه‌های ماساژ دادن در بيدار کردن ميل جنسی در شما بسيار سودمند است، به ويژه اگر تنش‌های روحی داشته يا نگران و عصبانی باشيد. اتاقی را با نور ملايم و موسيقی آرام آماده کنيد و ماساژ دادن پشت را آغاز کنيد.

    8. يوهيمبين مصرف کنيد

    از مدت‌ها پيش از اين گياه در آفريقا به عنوان تقويت کننده عمل جنسی استفاده می‌شود و به نظر می‌رسد ناتوانی جنسی را در مردها بهبود می‌بخشد. شواهد اندکی از اثر مثبت اين گياه روی خانم‌ها وجود دارد.

    9. ژينکو بيلوبا به شما کمک می‌کند

    برگ‌های اين گياه جريان خون را به مغز و اندام‌های جنسی بهبود می‌بخشند. تصور می‌شود روی ميل جنسی، انگيزش جنسی و رسيدن به اوج جنسی نيز اثر می‌گذارد.

    10. غذاهای تقويت کننده‌ی ميل جنسی بخوريد

    دارو يا غذای جادويی که بتوانند ميل جنسی را از اين رو به آن رو کنند، وجود ندارد، اما برخی مواد غذايی بی‌اثر نيستند. مارچوبه و صدف خوراکی، که از آنتی‌اکسيدان و مواد معدنی لازم برای عملکرد جنسی مناسب سرشارند، بسيار سودمند هستند. برای مثال، صدف خوراکی مقدار زيادی"روی" دارد، عنصری که برای باروری ضروری است.

  منبع :

    http://health.discovery.com/     

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب:ده را حل طبيعی برای تقويت ميل جنسی,
 • وقتی شما گرم هستيد اما همسرتان سرد است

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  اگر از زوجی که سال‌ها با هم زندگی کرده‌اند، پيرامون زندگی جنسی آنان بپرسيد، به احتمال زياد با اين پاسخ رو به رو می‌شويد:" به گرمی روزهای نخستين نيست، اما هنوز هم چيز بسيار خوبی است." بله، فروکش کردن شدت اشتياق جنسی طی زمان برای هر زوجی پيش می‌آيد. به طور معمول، حدود 18 ماه پس از زندگی مشترک، يعنی پس از پشت سر گذاشتن مرحله شيدايی، اختلاف در ميل جنسی به تدريج خودش را نشان می‌دهد. 

    منظور از اختلاف در ميل جنسی وضعيتی است که شدت کاهش اشتياق جنسی در يکی از زوج‌ها از ديگری بيشتر است. اگر به اين اختلاف به اندازه‌ی کافی توجه نشود، کم کم حالت غير عادی به خود می‌گيرد و به سرد شدن ارتباط جنسی زوج‌ها می‌انجامد. از اين رو، شما بايد پيرامون ارتباط جنسی بيش از پيش اطلاعات به دست آوريد.

    اغلب افراد ارتباط جنسی را عملی خودجوش و عاشقانه می‌دانند که به هيچ گونه آموزش يا برنامه‌ريزی نياز ندارد. اما توجه داشته باشيد رابطه‌ی جنسی، که بخش مهمی از زندگی انسان است و حتی در تعيين ميزان احساس رضايت از زندگی نقش کليدی دارد، مانند بسياری از رفتارهای ما در اثر آموزش و يادگيری جهت‌دهی مناسب پيدا می کند.

    به دست آوردن اطلاعات درست درباره‌ی مهارت‌های بهبود رابطه‌ی بين دو جنس، تقويت احساس مسؤوليت در قبال زندگی جنسی خويش و آگاهی بيشتر درباره‌ی رابطه‌ی جنسی سالم به شما کمک می‌کند به ارتباط جنسی خود انرژی ببخشيد و از خاموش شدن شمعی که روشنی زندگی شما تا اندازه‌ي زيادی به آن وابسته است جلوگيری کنيد.

    دکتر پت لاو، نويسنده کتاب‌های Hot Monogamy (گرم گرم با يک همسر) و The Truth About Love(حقيقت عشق)، می‌گويد:"درک زبانی که همسر شما با آن زبان به شما ابراز عشق می‌کند کليد حل اختلاف در ميل جنسی است." اگر شما اين زبان را بشناسيد و به هنگام به آن پاسخ دهيد، تفاهم جنسی را تقويت کرده‌ايد که نتيجه‌ی آن اشتياق جنسی و گرم شدن ارتباط جنسی است. به نظر دکتر لاو: "برای به دست آوردن آن چه که از همسر خود می‌خواهيد، بايد آن چه را که او می‌خواهد به او بدهيد."

    خواسته‌های خود را به هم بگوييد 

    شما بايد بتوانيد درباره‌ی مسائل جنسی به راحتی با هم سخن بگوييد. اغلب زوج‌ها در بيان مناسب خواسته‌های جنسی خود مشکل دارند. آنان به طور معمول درباره‌ی اين موضوع چيزی نمی‌گويند يا به شيوه‌ی منفی آن را بيان می‌کنند که خود راه گفت و گو را می‌بندد. برای مثال، فرض بگيريد شما دوست داريد همسرتان پيش از آن که عمل جنسی آغاز شود، مدت بيشتری را به بوسيدن و نوازش کردن شما اختصاص دهد. شما می‌گوييد: "تو هرگز به اندازه‌ی کافی من را نمی‌بوسی." به نظر سوزان تانسند ،که مدير مرکز بهبود روابط زوج‌ها در يکی از شهرهای آمريکا است، در اين عبارت خواستن مطرح نشده است، بلکه به نوعی انتقاد شده است. به نظر او بهتر است خواسته‌ی خود را اين گونه مطرح کنيم: "من فکر می کنم پيش از اين که به عمل جنسی بپردازيم، بهتر است زمان بيشتری را به بوسيدن و نوازش کردن اختصاص دهيم."

    بنابراين بايد تفاوت انتقاد و خواستن را به روشنی درک کنيم و به جای استفاده از جمله‌های انتقادی از عبارت‌هايی مانند" به نظر من به جای ... بهتر است ..." يا " من ترجيح می دهم ..." را به کار ببريم. تانسند، که کارگاهی را با نام " گرم گرم با تنها همسر خود" برگزار کرده است، می‌گويد: "شايد باور کردنی نباشد اما وقتی شرکت کنندگان اين کارگاه از عبارت "به نظر من به جای ... بهتر است ..." استفاده کردند، رشد چشمگيری در گفت و گو های جنسی آنان به وجود آمد."

    هنگامی که شما خواسته‌ی جنسی خود را به شيوه‌ای مثبت مطرح می‌کنيد، همسر شما با تکرار عبارت شما و حتی بدون تغييری در آن، کار شما را تاييد می‌کند. اگر چنين نشد، عبارت خود را به اندازه‌اي تصحيح کنيد تا او چنين کاری بکند.سپس شما از همسر خود به خاطر گوش دادن به خواسته‌هايتان تشکر می‌کنيد و از او می‌بپرسيد که آيا دوست دارد در جهت دستيابی به خواسته‌ی شما تغييرهايی در رفتار خود به وجود آورد. پاسخ او بسته به برخی شرايط و چگونگی برخورد شما ممکن است "بله" يا "خير" باشد.

    با کمک اين شيوه ،که از آن با عنوان "بازتاب آينه‌ای" ياد می‌شود، ممکن است هميشه به خواسته‌ی خود نرسيد، اما اگر بياموزيد که چه گونه عبارت‌های انتقادی خود را به عبارت‌های خواهشی تبديل کنيد، يعنی به جای اين که همسرتان را متهم کنيد، خواسته‌ی خود را با او در ميان بگزاريد، و به بازخورد همسرتان توجه کنيد، يعنی عبارت خود را با توجه به پاسخ او تصحيح کنيد، بخت بيشتری برای دست يافتن به خواسته‌ی خود داريد. اين شيوه برخورد باعث می‌شود صميميت شما عمق بيشتری پيدا کند و اغلب اين صميميت است که ميل جنسی را تقويت می‌کند.

    قرار داد جنسی بنويسيد و از آن پيروی کنيد

    شما و همسرتان گفت و گو های مثبتی درباره خواسته‌های جنسی خود داريد و خود را نسبت به خواسته‌های يکديگر متعهد می‌دانيد. اکنون زمان آن رسيده است که بر اساس پيشنهاد دکتر لانا هوستين، متخصص امور جنسی و نويسنده کتاب How to Have Magnificent Sex ( چه گونه روابط جنسی خود را تقويت کنيم)، قراردادی در اين زمينه داشته باشيد.

    دکتر هوستين معتقد است مشکل اغلب زوج‌ها بيان مثبت خواسته‌ها نيست. به نظر او خستگی کار روزانه حتی قويترين ميل‌های جنسی را هم دفن می‌کند. او از بسياری از زوج‌هايی که برای مشاوره به او مراجعه می کنند، می‌خواهد: "برای به دست آوردن ثروت جنسی با هم معامله کنيد." خواسته‌های جنسی خود را روی کاغذ بنويسيد. برای مثال، شما تصميم می‌گيريد که در ماه آينده يکی از شما آغاز کننده‌ی تعامل جنسی باشد. کسی که به عنوان آغاز کننده انتخاب می‌شود بايد خواسته‌های طرف ديگر را برآورده کند.

    برای اين که قرار داد نتيجه بخش باشد، در آغاز خواسته‌های کمتری مطرح کنيد. به نظر هوستين اين کار مانند ورزش است. در ورزش از سطح فعاليت پايين آغاز می‌کنيم تا به سطح بالاتری برسيم. در آغاز ممکن است هميشه به ورزش کردن علاقه نداشته باشيم، اما هنگامی که به اين کار ادامه بدهيم، آرام آرام از آن خوشمان می آيد." در آغاز ممکن است چندان احساس خوشی از آن نداشته باشيم، اما پس از اين که وارد معامله شديم، از اين که چنين معامله پر سودی را انجام می‌دهيم خوشحاليم و اغلب از آرامش حاصل از آن لذت می‌بريم."

    پس از يک ماه درباره‌ی نتيجه قرارداد با هم سخن بگوييد؛ اين که، کدام تجربه‌ها لذت بخش‌تر بودند، کدام کارها بهتر جواب دادند و کدام کارها نتيجه‌ای نداشتند. سپس می‌توانيد نسبت به توسعه بخشيدن توافق‌های اوليه يا اصلاح آن‌ها تصميم بگيريد. البته شايد لازم باشد برای کسی که به بندهايی از قرار داد عمل نکرده است، پنالتی هم در نظر بگيريد!

    مشکل اختلاف ميل جنسی را برطرف کنيد

    پس از اين که گفت و گوهای جنسی مثبتی داشتيد و بر اساس قرارداد عمل کرديد، ممکن است با مشکل اختلاف در ميل جنسی رو به رو شويد که مشکل بسيار شايعی است. اين مشکل در زوج‌های سنين مختلف بروز می‌کند و برعکس آن چه ممکن است در ذهن داشته باشيد، هميشه مردان نيستند که نسبت به زنان ميل جنسی بالاتری دارند. يک زن، به‌ويژه در اواسط زندگی، ممکن است در زمانی که مردش در رابطه‌ی جنسی کمتر تهاجمی عمل کند، برتری جنسی خاص خودش را به دست آورد.

    تغيير جهت ميل جنسی بين زوج‌ها تا اندازه‌ی زيادی مشکلی ايجاد نمی‌کند و چيز بدی هم نيست، مگر اين که يکی از آنان احساس بيهودگی و نااميدی داشته باشد يا پس زده شود. اين مشکل به طور معمول برای کسی پيش می‌آيد که اشتياق بيشتری دارد، زيرا او تعامل را آغاز می کند، اما مورد بی اعتنايی يا تمسخر قرار می‌گيرد.

    زبان ابراز عشق همسرتان را ياد بگيريد

    دکتر پت لاو برای زوج‌هايی که اشتياق کم يا زيادی به تعامل جنسی دارند، پيشنهادهای ويژه‌ای دارد. يادگرفتن زبان ابراز عشق يکديگر، در بالای فهرست پيشنهادهای او قرار دارند. او معتقد است اين کار برای نفوذ به قلب آن چه که باعث بيدار شدن ميل جنسی در همسرتان می‌شود، از خريدن زيرپوش‌های به اصطلاح سکسی و شکلات خريدن و گل رز هديه دادن، نافذتر عمل می کند.

    دکتر لاو اين مثال را مطرح می‌کند: تام دوست دارد روزی يک بار عمل جنسی داشته باشد، اما همسرش با هفته‌ای يک بار ارضا می‌شود. چه چيزی همسر او را نرم‌تر می کند و باعث می شود به خواسته تام بيشتر پاسخ دهد؟ تام بايد متخصص برانگيختن اشتياق جنسی در همسرش شود!

    چيزی که ممکن است تام از آن اطلاع نداشته باشد، ارتباط بين ميل جنسی همسرش و زندگی روزانه اوست. او اغلب می‌گويد به خاطر نگهداری از بچه‌ها، خسته است و حس لازم را برای تعامل جنسی ندارد. اما در نظر بگيريد يک روز عصر تام به همسرش بگويد: "من يکی دو ساعت می‌توانم از بچه‌ها نگهداری کنم، تو راحت باش و هر کاری می‌خواهی انجام بده." اين رفتار سخاوتمندانه ممکن است باعث شود همسرش موجی از عشق نسبت به تام احساس کند و فضايی را بيافريند که شعله‌ی اشتياق جنسی را برافروزاند.

    برای کسانی که اشتياق جنسي بالايی دارند

    لاو در کتاب " گرم گرم با يک همسر" برای برقراری تعادل بين زوج‌های با اشتياق بالا و پايين پيشنهادهای زير را مطرح کرده است اگر شما فردی با انرژی جنسی بالا هستيد:

    • بپذيريد که ممکن است زوج شما برای برانگيخته شدن کامل به تحريک بيشتری نياز دارد. بنابراين، حوصله‌ی بيشتری خرج کنيد.

    •  از اين که آگاهانه اشتياق جنسی خود را بيشتر و بيشتر تقويت کنيد، بپرهيزيد. اين کار به اختلاف ميل جنسی دامن می‌زند.

   •  به پيش شرط‌ها و پيش‌نيازهای جنسی همسرتان برای عشق‌ورزی توجه کنيد. هر چه به او بيشتر توجه کنيد، توجه بيشتری به خود داشته‌ايد.

   •  شهوت را با عشق اشتباه نگيريد. اگر همسر شما اشتياق جنسی پايينی دارد، به اين معنی نيست که شما را دوست ندارد. اگر چنين باشد، شما کمبود عشق را در ساير زمينه‌های زندگی نيز می‌بينيد.

    •  انرژی خود را به جهت ديگری سوق دهيد. ورزش و تفريحات سالم ديگر به شما کمک می‌کند.

    برای کسانی که اشتياق جنسی پايينی دارند

    •  درباره‌ی اشتياق جنسی خود احساس مسووليت بيشتری داشته باشيد و بخشی از زندگی را به رابطه‌ی جنسی اختصاص دهيد.

   •  قراردادی را که پيشتر توضيح داديم، بنويسيد و امضا کنيد! وقتی حوصله داريد به قرارداد عمل کنيد. به شرايطی که باعث تقويت اشتياق جنسی شما می‌شود، توجه داشته باشيد و در قرارداد بر آن‌ها تاکيد کنيد.

   •  درباره پيش شرط‌ها و پيش‌نيازهای جنسی خود شفاف و منطقی باشيد و به شيوه‌ی مثببتی با همسرتان در ميان بگذاريد.

    •  اگر دوست نداريد عمل جنسی داشته باشيد، بدون پرده به همسرتان بگوييد. اگر می‌خواهيد با همسرتان سازش داشته باشيد، هنگامی که پاسختان منفی است، نبايد احساس پرده پوشی داشته باشيد.

    •  اشتياق ذهنی خود را جشن بگيريد. رضايت شما از اين که در چارچوب ذهنی همسرتان قرار گرفته‌ايد و به وجود آوردن اشتياق بيشتر در خودتان، دليل خوشی و شادکامی است.

    منبع:

  http://health.discovery.com 

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب:وقتی شما گرم هستيد اما همسرتان سرد است,
 • عمل جنسی طی بارداری

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  بارداری در انسان اندکی بيش از 9 ماه طول می‌کشد. آيا زن و شوهر در اين مدت می‌توانند عمل جنسی داشته باشند؟ آيا عمل جنسی به جنين آسيب نمی‌رساند؟ تا چه زمانی می‌توان با همسر باردار خود عمل جنسی داشت؟ چه مدت پس از عمل سزارين می‌توان عمل جنسی را از سرگرفت؟ اين پرسش‌ها برای اغلب خانم‌های باردار پيش می‌آيد. دکتر جاناتان شر، متخصص زنان و زايمان، استاديار مدرسه‌ی پزشکی سينايی نيويورک و نويسنده‌ی کتاب پيشگيری از سقط جنين، به اين پرسش‌ها پاسخ می‌دهد. 

    آيا داشتن عمل جنسی در دوران بارداری به سلامت مادر يا جنين آسيب نمی‌رساند؟

    داشتن عمل جنسي در يک بارداری عادی اشکال ندارد. به طور معمول، ميل جنسی زن طی 12 هفته‌ی اول کاهش می‌يابد، اما شما می‌توانيد از آغاز تا پايان بارداری عمل جنسی داشته باشيد. با وجود اين، اگر طی بارداری مشکلی مانند خونريزی يا انقباض‌های پيش از موعد رخ دهد يا اگر دهانه‌ی رحم در پايان بارداری گشاد شود، پزشک به شما سفارش می‌کند عمل جنسی نداشته باشيد. بنابراين، اگر درباره‌ی عمل جنسی طی بارداری نگران هستيد يا در اين‌باره پرسشی داريد يا به مشکلی برخورده‌ايد، به پزشک خود اطلاع دهيد.

    آيا عمل جنسی به هر حالت و به هر نحوی می‌تواند انجام شود؟

    عمل جنسی به هر حالت و به هر نحوی می‌تواند انجام شود، به شرط اين که خونريزی مهبلی، سابقه‌ی زايمان پيش از هنگام و گشاد شدن دهانه‌ی رحم وجود نداشته باشد (پزشک شما بايد وضعيت دهانه‌ی رحمتان را پس از آزمون هفته‌ی 36 به شما بگوييد، وگرنه به او يادآوری کنيد). البته، در هر صورت مردان بايد از داخل کردن عميق و با فشار به مهبل خودداری کنند، زيرا ممکن است به همسرشان آسيب برساند.

    چه مدت پس از عمل سزارين می‌توان عمل جنسی داشت؟

    پس از عمل سزارين پزشک شما هر 4 هفته بررسی پس از زايمان را انجام می‌دهد. هر زمان که او به شما گفت مشکلی وجود ندارد، می‌توانيد عمل جنسی را آغاز کنيد. پس با مشورت با پزشک نگرانی‌ها را برطرف کنيد و فرصت را از دست ندهيد. بياد داشته باشيد که پزشک شما بهترين کارشناسی است که می‌تواند به شما پاسخ درست را بگويد.

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب:عمل جنسی طی بارداری,
 • آموزش جنسی : ساختمان آلت جنسی زنانه

  • دسته بندی:<-CategoryName->

  آلت جنسی زنانه که مهبل (Vagina) ناميده می‌شود، از منفذ مهبلی آغاز می‌شود، حدود سيزده سانتی‌متر به درون بدن ادامه می‌يابد و به دهانه رحم (Cervix) می‌رسد. مهبل از سه لايه بافتی درست شده است. لايه‌ی سطحی آن مخاط نام دارد. لايه ديگر از بافت ماهيچه‌ای درست شده است و بيشتر در يک سوم بيرونی مهبل منقبض می‌شود. لايه‌ی سوم از بافت پيوندی است و مهبل را به ساختارهای درونی بدن متصل می‌کند.

    مهبل در زمانی که فرد از لحاظ جنسی تحريک نشده است به لوله‌ی پهنی می‌ماند که ديواره‌های آن روی هم جمع شده است و برخلاف تصور اغلب مردان، پيوسته به صورت «سوراخ» باز نيست. در واقع، فضای بالقوه دارد. مهبل به خاطر بافت ماهيچه‌ای خود می‌تواند منبسط و منقبض شود و هنگام زايمان امکان خروج نوزاد را فراهم سازد يا با هر آلت مردانه‌ای سازش پيدا کند. ديواره درونی مهبل پايانه‌ی عصبی چندانی ندارد. نزديک 90 درصد پايانه‌های عصبی نزديک منفذ مهبل جمع شده‌اند. بنابراين، اين بخش مهبل از دو سوم پايانی آن حساس‌تر است.

  AWT IMAGE

      لغزنده کننده‌ی مهبل

    هنگام تهييج جنسی، ديواره‌ی مهبل با مايع مهبلی پوشيده می‌شود. ديواره‌ی مهبل غده‌ی ترشحی ندارد، اما رگ‌های خونی موجود در آن در نتيجه‌ی تحريک جنسی از خون پر می‌شوند و با فشاری که به بافت ديواره‌ی مهبل وارد می‌کنند، باعث خروج مايع ميان بافتی(مايعی که فضای بين سلول‌ها را پر کرد) به سطح ديواره‌ی مهبل می‌شوند. اين مايع باعث لغزنده شدن سطح مهبل و آسان‌تر شدن وارد شدن آلت مردانه در آن می‌شود. بدون اين لغزنده کننده‌ی طبيعی، عمل جنسی دردناک خواهد بود.

    گاهی به علت جسمی يا احساسی اين مايع به مقدار کافی آزاد نمی‌شود. کمبود هورمون يا عفونت مهبل می‌تواند به اين مشکل بينجامد. گاهی زنانی که از قرص‌های ضد بارداری استفاده می کنند، به اين مشکل دچار می‌شوند؛ اين قرص‌ها مقدار زيادی هورمون پروژسترون دارند. زن و مردی که رابطه‌ی احساسی خوبی با هم ندارند، ممکن است با اين مشکل رو به رو شوند. البته ميزان مايع مهبلی با افزايش سن کاهش می‌يابد و نبايد عوامل جسمی يا روحی را در آن موثر دانست.

    بدن پس از يائسگی به ميزان اندکی هورمون استروژن توليد می‌کند. اين امر باعث نازک شدن ديواره‌ی مهبل می‌شود. همچنين، مهبل کوچک‌تر و کم عمق‌تر می شود و زمان بيشتری طول می‌کشد تا مايع مهبلی به اندازه‌ی کافی توليد شود يا توليد آن کاهش می‌يابد. با مشورت با پزشک که ممکن است به تجويز هورمون بينجامد، می‌توان اين مشکلات را تا اندازه‌ای کاهش داد.

    ورزش‌های پس از زايمان

    گاهی مهبل پس از زايمان بخشی از قوام ماهيچه‌ای خود را از دست می‌دهد و احساس می‌شود که شل‌تر و بزرگتر شده است. اين وضعيت باعث می‌شود برخی زن‌ها هنگام عمل جنسی احساس لذت کم‌تری می‌کنند. مرد نيز ممکن است احساس کند ديوراه‌ی مهبل به خوبی آلت تناسلی‌اش را در بر نمی‌گيرد. با انجام ورزش‌های ويژه‌ای می‌توان ماهيچه‌های ديواره مهبل را تقويت کرد. زن بايد ماهيچه‌هايی را که برای توقف جريان ادرار به کار می‌روند، چند بار و برای 3 تا 5 ثانيه به حالت منقبض نگه دارد. اين ورزش بايد در طول روز چند بار انجام شود و می‌توان آن را هنگام عمل جنسی نيز انجام داد.

  دانلود + ادامه مطلب
 • نوشته : Admin
 • تاریخ: جمعه 26 مهر 1392برچسب: آموزش جنسی : ساختمان آلت جنسی زنانه,
 • صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد


  msinadownload

  Admin

  msinadownload

  http://msinadownload.loxblog.ir

  Djsina Download | بزرگترين مرجع دانلود

  آشنایی با خطرناک ترین بیماری های آمیزشی

  Djsina Download | بزرگترين مرجع دانلود

  Wellcome To My Web Email:msinadownload@gmail.com دانلود نرم افزار.كتاب.موبايل.عكس.آهنگ.مقالات و...

  Djsina Download | بزرگترين مرجع دانلود